Kuidas alustada investeerimisega

Kuidas alustada investeerimisega


Kuidas alustada investeerimisega

Kristi Saare

Hind: 24€ (sisaldab saatmiskulu)

Siia raamatusse olen pannud kirja kõik selle, mida oleksin ise tahtnud investeerimismaailmas esimesi samme astudes teada. Raamatusse jõudnud harjutused ja näpunäited on lugematu hulga koolituste jooksul ja investorite poolt praktiliselt läbi katsetatud ja aitavad ka päriselt edukalt esimesi samme investeerimismaailmas astuda.

Kingi finantsteadmisi endale ja oma lähedastele – “Kuidas alustada investeerimisega?” on praktiline käsiraamat, mis aitab samm-sammult rahaasjade üle kontrolli võtta, annab ülevaate investeerimis-võimalustest ja loob arusaadava ja selge ülevaate riskidest, hajutamisest ja maksundusest.

Sageli ongi investeerimisega alustamisel kõige suurem probleem hirm teha midagi valesti või teadmatus, et kust üldse alustada – seetõttu käibki raamat üksipulgi läbi finantsseisu kaardistamise ja korrastamise, hetkel väikeinvestoritele kättesaadavad investeerimisvõimalused ja olulised punktid oma esimeste investeeringute tegemisel.

Kui sul on kaasa, pereliige või sõber, kes tunneb investeerimise vastu huvi aga ei ole veel alustanud, siis just see raamat on talle sobiv üllatus kingikotist leidmiseks!

Pehmekaaneline, 144lk.