Müügiinfo

Müügiinfo


Üldised müügitingimused

1.1 Müügitingimused kehtivad wwprint.ee lehe veebipoes ostja (edaspidi Tarbija) ning ettevõtja Wealthy Women OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2 Lisaks käesoleval lehel kirjas olevatele tingimustele reguleerib Tarbija ja Veebipoe vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtiv Võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised olulised õigusaktid.

1.3 Veebipoel on õigus teha hindades muudatusi. Muudatused kajastatakse siin veebilehel: wwprint.ee/raamatupood/

Hinna- ja tarneinfo

2.1 Kõik Veebipoes toodud hinnad on eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

2.2 Ostetud tooted edastatakse kliendi poolt valitud Eesti pakiautomaati ja tasud, kui need rakenduvad, on ostukorvis välja toodud. Tooteid saadab välja poe partner Pakipoint hiljemalt järgmisel tööpäeval. Erandkorras kui pakiautomaatides on ootejärjekord võib tellimuse täitmine võtta aega kuni 5 päeva, tavapäraselt 2-3. Võimalik on valida Smarposti, Omniva ja DPD pakiautomaatide vahel.

2.4 Veebipoel on õigus teha müügitingimustes muudatusi. Muudatused kajastatakse veebilehel: wwprint.ee/pages/muugiinfo/

Tellimuse vormistamine

3.1 Soovitud tooted tuleb lisada ostukorvi.

3.2 Tellimuse vormistamiseks vajutage lingile “Vormista tellimus”.

3.3 Tellimuse lõplikuks vormistamiseks sisestage vajalik informatsioon ning valige endale nimekirjast sobiv makseviis. Valikus on Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay. Läbi pangalingi makstes tuleb makse sooritamiseks valida endale sobiv pank, makselinki vahendab Maksekeskus AS. Wealthy Women OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Wealthy Women OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile. Maksed toimuvad eurodes. Pangaülekande korral leiab makseinfo e-postkasti laekunud arvelt.

3.4 Kontrollige enne tellimuse lõplikku kinnitamist andmeväljades oleva informatsiooni õigsust ning kontrollige üle ostukorvi sisu ja tutvuge müügitingimustega.

3.5 Makstud tellimuse täitmine toimub automaatselt ning tellitud kaup ja arve jõuab teie meiliaadressile tavatingimustel ühe tunni jooksul. Füüsilised tooted liiguvad vastavalt postisüsteemi kiirusele, eelduslikult jõuavad valitud automaati hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.

Tagastamisõigus ja pretensioonide esitamise kord

4.1 Tarbijal on õigus pärast tellimuse kättesaamist e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu kui kliendiks on juriidiline isik.

4.2 Kauba tagastamiseks tuleb teavitada Veebipoodi kauba tagastamise soovist kirjalikult klienditoe e-maili aadressil kirjastus@wwprint.ee.

4.3 Tarbijal on õigus raha tagasi saada kui kaup ei vasta Veebipoes kirjeldatud sisule või on defektiga. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Veebipood tagastab müügilepinguga kaasnevad tasud kliendile toote tagastamise puhul 14 päeva jooksul.

4.4 Vigase või vale toote puhul kompenseerib tagastamisega seotud kulutused Veebipood, võta kompensatsiooniks ühendust otse klienditoega 14 päeva jooksul (kirjastus@wwprint.ee). Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

4.5 Veebipood ei vastuta Tellijani kauba jõudmise hilinemise eest, juhul kui kauba kohaletoimetamine viibis asjaolude tõttu, mida Veebipood ei saanud ette näha ega mõjutada.

4.6 Muude toodetega seotud pretensioonidega võib klient samuti pöörduda klienditoe poole kirjastus@wwprint.ee. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

4.7 Veebipood vastab kliendipoolsetele kaebustele 14 päeva jooksul kaebuse laekumise hetkest kirjalikult.

4.8 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.